Nieruchomości

nieruchomości Krupińska

Pośrednictwo w zakupie nieruchomości

IPoszukiwanie wymarzonego domu, mieszkania lub lokalu może być trudne i czasochłonne. Najczęściej to również proces wymagający ustępstw – bo Twoje marzenia spotykają się z rzeczywistością, tym, co dostępne na rynku i Twoim budżetem. Jednym z moich kluczowych zadań jako Twojego agenta nieruchomości jest pomóc Ci w określeniu tego, czego najbardziej potrzebujesz i znaleźć nieruchomości, która w jak największym stopniu spełnia Twoje oczekiwania.

Jako profesjonalny agent nieruchomości doradzę Ci w kwestii doboru lokalizacji oraz innych czynników, które wpływają na atrakcyjność domu, mieszkania lub działki budowlanej. Współpraca z rzetelnym agentem nieruchomości, który doskonale zna rynek nieruchomości i umie słuchać swoich klientów to pierwszy krok do spełnienia marzenia o własnych czterech ścianach.

Kompleksowa obsługa

Zarządzam zespołem świetnych pośredników nieruchomości jak również zespołem doświadczonych ekspertów finansowych. Współpracując ze mną, jesteś w rękach zaufanych specjalistów z branży finansowej, którzy pomogą Ci uzyskać kredyt na nieruchomość. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami od początku do końca. I do tego w jednym miejscu. Oszczędzasz swój czas, pieniądze i energię.

Marzena Krupińska Nieruchomości

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Pośrednik w obrocie nieruchomościami jest odpowiedzialny za sprzedaż tego, co zwykle jest Twoim najważniejszym aktywem – domu, działki lub mieszkania. To ważne, abyś tę transakcję powierzył profesjonaliście.

Jako profesjonalistka jestem zaangażowana w proces sprzedaży Twojej nieruchomości od A do Z. Moim zadaniem jest zoptymalizować cały proces tak, abyś uzyskał możliwie jak największy zysk ze sprzedaży nieruchomości, ale jednocześnie był pewien, że każdy etap transakcji przebiega bezpiecznie dla każdej strony, która uczestniczy w tym procesie.

Umowa na wyłączność

Umowa na wyłączność powoduje, że agent jest zobowiązany do sprzedania nieruchomości w określonym czasie – w związku z tym angażuje w transakcję całe swoje siły i finalizuje sprzedaż szybciej niż przy umowach otwartych. Umowa na wyłączność to najwyższy standard pracy i współpracy obejmujący m.in.: załatwianie formalności, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży jak również skuteczny marketing.

Nie czekaj z zakupem nieruchomości. Kup nieruchomość i czekaj.

T. Harv Eker

Profesjonalny agent nieruchomości ma zawsze na względzie dobro klienta i uzyskanie dla niego najlepszych z możliwych warunków sprzedaży lub zakupu domu mieszkania lub działki. Klienci, którzy korzystają w moich usług mogą być pewni, że zyskują pośrednika i reprezentanta, który chroni ich interesy. Mogą liczyć na moją wiedzę, lojalność, doradztwo i pomoc na każdym etapie transakcji.

Pośredniczę w kupie, sprzedaży i wynajmie:

• Nieruchomości mieszkalnych: domy, mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego, kamienice;
• Nieruchomości komercyjnych: nieruchomości przeznaczone do celów biznesowych, lokale usługowe;
• Nieruchomości przemysłowych: nieruchomości przeznaczone do celów produkcyjnych, dystrybucyjnych lub magazynowych;
• Działki leśne, siedliskowe, inwestycyjne, rekreacyjne, rolne oraz budowlane.

Marzena Krupińska

Swoje marzenia i potrzeby realizujemy najchętniej w miejscu, w który czujemy się szczęśliwi.

Kategorie

Wystaw opinię

Opinie Google

Potrzebujesz finansowania?

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Umów się na bezpłatne konsultacje

O MNIE

Ekspert finansowy, Agent nieruchomości, Coach i Manager w jednej osobie.
Polityka prywatności

KONTAKT

ul. Noniewicza 89A/112
16-400 Suwałki, Polska
Masz pytania? Zadzwoń.
+48 511 433 260
Wspierają mnie
Kobaltowy agencja prdoslownie copywriterrynek pro

Copyright © Marzena Krupińska. All Rights Reserved.
Zaprojektowane przez: ZANAMER.pl - Strony internetowe dla biznesu.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram