Ekspert finansowy

ekspert Marzena Krupińska

Kredyt hipoteczny

Kupno mieszkania czy budowa domu to przeważnie najdroższy wydatek, którego kiedykolwiek dokonasz w życiu. W większości przypadków marzenie o własnym kącie nie ma szans na spełnienie bez kredytu hipotecznego. Co zrobić aby przepisy bankowe, zawiłości prawne i sterty dokumentów Cię nie przytłoczyły?

Skorzystaj z pomocy eksperta finansowego, który przeprowadzi Cię przez cały proces kredytowy od początku do końca i załatwi w Twoim imieniu wiele formalności.

Jak uzyskać kredyt hipoteczny?
Niezależnie od tego, czy znalazłeś już swoją wymarzoną nieruchomość, czy jeszcze nie, powinieneś sprawdzić swoją zdolność kredytową. Nie trać czasu na chodzenie od banku do banku.

Szybko i bezpłatnie sprawdzę na jaką nieruchomość możesz sobie pozwolić. Gdy zdecydujesz jaką nieruchomość chcesz kupić, przeprowadzę Cię bezpiecznie przez cały proces kredytowy – od podpisania umowy przedwstępnej, aż do odebrania kluczy do wymarzonego domu lub mieszkania.
Ekspert finansowy Marzena Krupińska

Kto może skorzystać z pożyczki hipotecznej?

Pożyczka hipoteczna to coraz częściej używany instrument finansowy, dzięki któremu uzyskasz pieniądze potrzebne na spłatę zadłużenia lub jakikolwiek inny cel. To produkt znajdujący się pomiędzy kredytem gotówkowym a kredytem hipotecznym – łączy cechy obydwu. Bank, który udziela pożyczki hipotecznej nie potrzebuje informacji na jaki cel chcesz przeznaczyć środki. Udzieli Ci jej jednak pod warunkiem, że posiadasz zabezpieczenie w postaci nieruchomości, której jesteś właścicielem.

Kto może skorzystać z pożyczki hipotecznej?
Pożyczkę hipoteczną mogą zaciągnąć osoby fizyczne, które posiadają na własność lub współwłasność jakąś nieruchomość, np. dom, mieszkanie, lokal lub działkę. Ważne jest to, aby nieruchomość nie była już obciążona hipoteką. Bank nie wymaga żadnego wkładu własnego, natomiast bierze pod uwagę wiek klienta oraz jego zdolność i historię kredytową. Zgłoś się do mnie, a pomogę Ci w uzyskaniu pożyczki hipotecznej.

Kredyt na dowolny cel

Kredyt gotówkowy jest wygodną i szybką formą pożyczania pieniędzy z banku. Uzyskane środki możesz przeznaczyć na konsolidację posiadanych kredytów lub na każdy dowolny cel, o który nie pyta bank. Kredyt gotówkowy mogą wziąć osoby pełnoletnie, które mają stałe źródło dochodu oraz zdolność kredytową. Nie jest wymagany wkład własny ani zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Bank udzieli kredytu na okres od 3 miesięcy do 10 lat. Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków finansowych, skontaktuj się ze mną.

Marzena Krupińska

Swoje marzenia i potrzeby realizujemy najchętniej w miejscu, w który czujemy się szczęśliwi.

Kategorie

Wystaw opinię

Opinie Google

Potrzebujesz finansowania?

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Umów się na bezpłatne konsultacje

O MNIE

Ekspert finansowy, Agent nieruchomości, Coach i Manager w jednej osobie.
Polityka prywatności

KONTAKT

ul. Noniewicza 89A/112
16-400 Suwałki, Polska
Masz pytania? Zadzwoń.
+48 511 433 260
Wspierają mnie
Kobaltowy agencja prdoslownie copywriterrynek pro

Copyright © Marzena Krupińska. All Rights Reserved.
Zaprojektowane przez: ZANAMER.pl - Strony internetowe dla biznesu.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram