O mnie

Poznajmy się lepiej

Stawiam na rozwój i dobre relacje.

Wyznaję zasadę, że w każdym zawodzie najpierw pracujemy na swoją opinię – dopiero później opinia pracuje na nas. Dlatego w pracy kieruję się swoją wiedzą, doświadczeniem i zrozumieniem potrzeb drugiego człowieka.

Nie będzie przesadą, jeśli powiem, że jako ekspert finansowy i agent nieruchomości pomagam ludziom spełniać ich marzenia. To uskrzydla i motywuje.

Wierzę, że warto otworzyć głowę, poszerzać świadomość,  szukać idealnej drogi zawodowej dla siebie i odkrywać własne talenty.

Marzena  Krupińska

Ekspert finansowy i agent nieruchomości

Od 15 lat jestem managerem

Do zarządzania podchodzę w  nowoczesny i otwarty sposób.

Budowanie zespołu kompetentnych i zaangażowanych współpracowników  jest dla mnie wyzwaniem, a jednocześnie wielką przyjemnością. W życiu zawodowym stawiam nie tylko na kompetencje, ale przede wszystkim na dobre relacje.

Rozwijam się jako coach.

Moją wielką pasją jest psychologia i wszystko, co wiąże się z rozwojem osobistym.

Dzięki temu lepiej rozumiem otaczający mnie świat, moich współpracowników i klientów. Ta wiedza to dla mnie ogromne wsparcie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym.
Dla Marzeny nie ma rzeczy niemożliwych. Najlepsza w swoim fachu. Gorąco polecam!!!
rekomendacje

Marcin Siemianowicz

Suwałki
Kiedy wszyscy mówili "Nie, nie damy rady, nie uda się, za mało, za dużo..." - Marzenka, jako jedyna powiedziała:  "Działamy, damy radę, jak nie w jedną stronę, to w drugą; jak wywalą Nas drzwiami, wejdziemy oknem:. I tak się stało. W niecały miesiąc załatwiony kredyt, kobieta Anioł. PROFESJONALISTKA w każdym calu. Spełnia marzenia o własnym domu, wspiera we wszystkim!! POLECAM z całego ♥️♥️♥️♥️♥️
rekomendacje

Katarzyna Gogołowska

Suwałki
Do Pani Marzeny trafiliśmy z polecenia znajomych. To najlepsze polecenie z jakiego skorzystaliśmy. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to Anioł w skórze człowieka. Przez cały czas rzetelność, profesjonalizm i wsparcie.
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ to dzięki Pani Marzenie możemy spełnić marzenie o własnym domu.
Jeśli, ktoś wpadnie na pomysł, że samodzielnie zajmie się wnioskiem o kredyt to odradzam, to bardzo trudne. Takie rzeczy należy powierzyć dla najlepszego fachowca w tej branży, a takim właśnie jest Pani Marzena.
Serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy. I polecać będziemy zawsze.
rekomendacje

Magdalena Zielińska

Suwałki

Skontaktuj się

  O MNIE

  Ekspert finansowy, Agent nieruchomości, Coach i Manager w jednej osobie.
  Polityka prywatności

  KONTAKT

  ul. Noniewicza 89A/112
  16-400 Suwałki, Polska
  Masz pytania? Zadzwoń.
  +48 511 433 260
  Wspierają mnie
  Kobaltowy agencja prdoslownie copywriterrynek pro

  Copyright © Marzena Krupińska. All Rights Reserved.
  Zaprojektowane przez: ZANAMER.pl - Strony internetowe dla biznesu.

  crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram