Manager

manager Marzena Krupińska

Mój zespół

J
estem managerką z nowoczesnym podejściem do budowania zespołu i zarządzania. Moi współpracownicy to osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym i wysokimi kwalifikacjami. Jestem jednak przekonana, że nie tylko wiedza merytoryczna przesądza o sukcesie, zarówno pracownika, jak i managera.

W moim zespole tak samo mocno liczy się komunikacja i dobra atmosfera. Dzięki temu łatwiej rozwiązujemy problemy i wypracowujemy kompromisy. Mam szczęście współpracować z ludźmi, którzy dbają również o swój rozwój i siebie nawzajem.
manager Marzena Krupińska

Moje wyzwania

Jako manager, który poważnie traktuje swoją pracę i swój zespół, staję na co dzień przed wieloma wyzwaniami. Radzę sobie z nimi pamiętając, że osiągnięcia moich ludzi  zależą w dużej mierze ode mnie.  Ich sukces to mój sukces – nigdy odwrotnie. Wyzwaniem jest zawsze znalezienie idealnej równowagi między swobodą działania zespołu a poczuciem obowiązku i odpowiedzialności.

Od 15 lat stale podnoszę i rozwijam swoje kompetencje w zakresie rozwoju osobistego. Za swoją kluczową rolę jako lidera uważam inspirowanie do rozwoju i bezustanne odkrywanie potencjału moich współpracowników. Wspieram ich w podejmowaniu wszystkich kroków, które pozwolą im na profesjonalne działanie i rozwój.

Nie ma czegoś takiego jak self-made man. Swoje cele osiągniesz tylko z pomocą innych.

George Shinn

Chcesz dołączyć do mojego zespołu? Może interesuje Cię indywidualna sesja coachingowa? Skontaktuj się ze mną i umów się na spotkanie. Poznamy się bliżej i znajdziemy wspólną przestrzeń do współpracy.

Marzena Krupińska

Swoje marzenia i potrzeby realizujemy najchętniej w miejscu, w który czujemy się szczęśliwi.

Kategorie

Wystaw opinię

Opinie Google

Potrzebujesz finansowania?

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Umów się na bezpłatne konsultacje

O MNIE

Ekspert finansowy, Agent nieruchomości, Coach i Manager w jednej osobie.
Polityka prywatności

KONTAKT

ul. Noniewicza 89A/112
16-400 Suwałki, Polska
Masz pytania? Zadzwoń.
+48 511 433 260
Wspierają mnie
Kobaltowy agencja prdoslownie copywriterrynek pro

Copyright © Marzena Krupińska. All Rights Reserved.
Zaprojektowane przez: ZANAMER.pl - Strony internetowe dla biznesu.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram