Konsultacje

Konsultacje Marzena Krupińska

Kredyt skrojony na miarę 

IOd ponad 10 lat pomagam osobom indywidualnym, rodzinom i inwestorom w uzyskaniu odpowiedniego kredytu, dzięki któremu uzyskują finansowanie wymarzonej nieruchomości lub innej inwestycji.

Wzięcie kredytu hipotecznego to poważna i odpowiedzialna decyzja. Wykorzystuję całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić rozwiązania hipoteczne dopasowane do indywidualnej sytuacji finansowej i osobistej moich klientów.

Każdej sprawie klientów którą prowadzę przyglądam się z najwyższą uwagą i zaangażowaniem. Dbam o to, aby moi klienci mieli pełną i rzetelną informację o każdym produkcie finansowym – kredycie hipotecznym, pożyczce hipotecznej, kredycie gotówkowym czy konsolidacyjnym.
Dążę do tego, aby wszyscy czuli się komfortowo na każdym etapie współpracy i uzyskali wsparcie, jakiego oczekują.

Pomagam klientom przejść przez cały proces starań o kredyt – począwszy od wyliczenia zdolności kredytowej aż do wypłaty środków. Jestem niezależnym ekspertem finansowym. Oznacza to, że nie jestem związana z żadnym bankiem i porównuję zawsze wszystkie dostępne opcje kredytowania na rynku. Dzięki temu moi klienci uzyskują kredyty najlepiej spełniające ich wymagania. Konsultacje ze mną są bezpłatne.
konsulting Marzena Krupińska

Nieruchomość idealna

Osoby, które po raz pierwszy sprzedają nieruchomość, czują się często zagubione i onieśmielone faktem, że nie znają sytuacji na ryku nieruchomości, nie wiedzą jak wycenić nieruchomość, jak przygotować ją do sprzedaży, jak negocjować cenę i załatwić wszystkie formalności.

Z drugiej strony klienci, którzy poszukują wymarzonego domu lub mieszkania potrzebują profesjonalnej porady agenta nieruchomości, prezentacji oferty rynkowej oraz kredytu dopasowanego do ich dochodów i stylu życia.

Sprzedaży i zakupowi nieruchomości towarzyszą zawsze wielkie emocje, które odciągają uwagę od spraw formalnych czy finansowych. Konsultacje z agentem nieruchomości otwierają oczy na wiele spraw i chronią klienta przed podjęciem pochopnej decyzji.

Niektóre błędy mogą być bardzo kosztowne. Dzięki konsultacjom ze mną klienci stają się świadomymi sprzedającymi i kupującymi.
Poza tym są pewni, że ich transakcja jest bezpieczna pod każdy względem.

Dobra rada: patrz częściej na to, co się dzieje wokół. Uważnie. To bywa pożyteczne.

Aleksandra Ruda

Ubezpieczenie na życie

Kredyt hipoteczny to dla wielu osób bardzo duże zobowiązanie finansowe, które trwa wiele lat. Zachęcam swoich klientów do tego, aby zapewnili sobie i swoim bliskim odpowiednie ubezpieczenie, ponieważ nie wszystkie zdarzenia w życiu możemy przewidzieć.

Dobre ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym rozwiązuje wiele problemów. To jak „poduszka” bezpieczeństwa dla bliskich, która sprawia, że możemy spać spokojnie.

Zapraszam na bezpłatne konsultacje telefoniczne , on -line lub spotkanie przy kawie.

Marzena Krupińska

Swoje marzenia i potrzeby realizujemy najchętniej w miejscu, w który czujemy się szczęśliwi.

Kategorie

Wystaw opinię

Opinie Google

Potrzebujesz finansowania?

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Umów się na bezpłatne konsultacje

O MNIE

Ekspert finansowy, Agent nieruchomości, Coach i Manager w jednej osobie.
Polityka prywatności

KONTAKT

ul. Noniewicza 89A/112
16-400 Suwałki, Polska
Masz pytania? Zadzwoń.
+48 511 433 260
Wspierają mnie
Kobaltowy agencja prdoslownie copywriterrynek pro

Copyright © Marzena Krupińska. All Rights Reserved.
Zaprojektowane przez: ZANAMER.pl - Strony internetowe dla biznesu.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram