Ekspert finansowy

Marzena Krupińska konsulting

Moje doświadczenie

P
racuję w zespole i zarządzam zespołem, który zajmuje się pośrednictwem finansowym – w tym kredytami hipotecznymi od 9 lat. Od 2020 roku łączę te zadania z pośrednictwem i sprzedażą nieruchomości. Zintegrowanie tych dwóch branż w jednym miejscu znacznie usprawnia pracę zespołu – dzięki temu współpraca z naszymi klientami jest jeszcze szybsza i skuteczniejsza.

Rynek finansowy jest skomplikowany i dynamicznie się zmienia. Sytuacje finansowe klientów są bardzo różnorodne. Nie ma jednak sytuacji bez wyjścia. Zawsze pomagam wybrać właściwy produkt finansowy dostosowany do oczekiwań klienta, do jego indywidualnej sytuacji oraz do wymogów banku.

0 lat
Doświadczenie
Kredyty hipoteczne
0 mln
Kwota kredytów
Kredyty gotówkowe
0 mln
Spełnionych marzeń
Pożyczki hipoteczne
Ekspert finansowy Marzena Krupińska

Najważniejszy jest klient

Każdy klient przychodzi do nas z inną historią – nie tylko kredytową. Zazwyczaj jest to problem, który pomagam rozwiązać lub marzenie, które pomagam spełnić.

Sytuacja na rynku finansowym zmienia się bardzo dynamicznie, a procedury kredytowe są skomplikowane i trwają długo. Klienci nie zawsze czują się na siłach, aby samodzielnie załatwić wszystkie formalności. Nie muszą. Po to jestem ja i mój kilkuosobowy zespół. Pomagamy przebrnąć przez każdy etap ubiegania się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub budowę domu. 

Angażuję się w każdą powierzoną mi sprawę, aby klient uzyskał wszelką pomoc – począwszy od sprawdzenia zdolności kredytowej, poprzez wybór nieruchomości i wypłatę kredytu.

To nie pieniądze dają szczęście, ale to, co dzięki nim możesz zrobić ze swoim życiem

Lois P. Frankel

Do swojej pracy podchodzę niezwykle odpowiedzialnie, bo wiem jak ważne decyzje podejmują klienci w moim biurku. Na każdym etapie udzielam wyczerpujących informacji, aby klient z pełną świadomością  i z radością – nie obawą – wkroczył w nowy etap życia. 

Wraz ze swoim zespołem jesteśmy po to, abyś nie zaplątał się w gąszcz przepisów bankowych i zawiłości prawnych. Jesteśmy po to, abyś szybko uzyskał finansowanie na zakup nieruchomości lub inny dowolny cel.  Skorzystaj z mojego wsparcia – mądrze rozwiązuj swoje finansowe problemy i spełniaj swoje marzenia.

Marzena Krupińska

Swoje marzenia i potrzeby realizujemy najchętniej w miejscu, w który czujemy się szczęśliwi.

Kategorie

Wystaw opinię

Opinie Google

Potrzebujesz finansowania?

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Umów się na bezpłatne konsultacje

O MNIE

Ekspert finansowy, Agent nieruchomości, Coach i Manager w jednej osobie.
Polityka prywatności

KONTAKT

ul. Noniewicza 89A/112
16-400 Suwałki, Polska
Masz pytania? Zadzwoń.
+48 511 433 260
Wspierają mnie
Kobaltowy agencja prdoslownie copywriterrynek pro

Copyright © Marzena Krupińska. All Rights Reserved.
Zaprojektowane przez: ZANAMER.pl - Strony internetowe dla biznesu.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram