Agent nieruchomości

agent nieruchomości Kurpińska

Nieruchomości i finanse

W
ieloletnia praca w roli eksperta finansowego sprawiła, że wyspecjalizowałam się w kredytach hipotecznych. Naturalną konsekwencją tych działań było zdobycie uprawnień pośrednika nieruchomości. Moja chęć rozwoju zawodowego, a jednocześnie misja pomagania innym w spełnianiu ich marzeń przyniosły mi nowe wyzwania i nową rolę –  agenta nieruchomości.

Rynek nieruchomości jest bardzo dynamiczny i rozwija się bardzo szybko. Jedno jest natomiast niezmienne. Ludzie chcą czuć się spokojnie, bezpiecznie i komfortowo we własnych czterech ścianach niezależnie od swoich możliwości finansowych. Moją rolą jest pomóc im spełnić to marzenie.

Codziennie poznaję ludzi, którzy stawiają przede mną kolejne wyzwania. To ciągła nauka i nowe przeszkody do pokonania – śledzenie trendów na różnych rynkach nieruchomości, aktualizowanie wiedzy prawnej, nieustanna nauka i intensywne tempo pracy. To fascynujące a jednocześnie bardzo odpowiedzialne zajęcie.
Nieruchomości Marzena Krupińska

Praca agenta nieruchomości to coś znacznie więcej niż pośrednictwo w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości

To również towarzyszenie i pomoc ludziom w ich największych zmianach – w sprzedaży domu, mieszkania czy działki lub znalezieniu odpowiedniego miejsca do życia. Jestem z moimi klientami w chwili, gdy podejmują jedną z najważniejszych decyzji w ich życiu. Dzielę z nimi wszystkie emocje, które się z tym wiążą. 

Bycie pośrednikiem nieruchomości to ciągłe zdobywanie wiedzy o rynku i zwiększanie swoich kompetencji sprzedażowych. To także budowanie zaufania klientów i współpracowników. Bycie zmotywowanym i przedsiębiorczym.

Bądź skoncentrowany, podążaj za swoimi marzeniami i podążaj w kierunku swoich celów.

– LL Cool J

Sukces na rynku nieruchomości w dużej mierze zależy od odpowiedzialności, zapału i zaangażowania w pracę. Tylko odpowiedzialnym i zaufanym ludziom klienci powierzają to,  co mają najcenniejszego – swoje domy! W biznesie związanym z nieruchomościami ważna jest skuteczna sprzedaż, ale nie będzie jej bez sumienności, kreatywności, lojalności i dobrej komunikacji. Zostać agentem nieruchomości to jedno — zostać agentem odnoszącym sukcesy to co innego.

Marzena Krupińska

Swoje marzenia i potrzeby realizujemy najchętniej w miejscu, w który czujemy się szczęśliwi.

Kategorie

Wystaw opinię

Opinie Google

Potrzebujesz finansowania?

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Umów się na bezpłatne konsultacje

O MNIE

Ekspert finansowy, Agent nieruchomości, Coach i Manager w jednej osobie.
Polityka prywatności

KONTAKT

ul. Noniewicza 89A/112
16-400 Suwałki, Polska
Masz pytania? Zadzwoń.
+48 511 433 260
Wspierają mnie
Kobaltowy agencja prdoslownie copywriterrynek pro

Copyright © Marzena Krupińska. All Rights Reserved.
Zaprojektowane przez: ZANAMER.pl - Strony internetowe dla biznesu.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram